KONST / Litografier / Färglitografi 13152104
nr 1315 2104
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 480/5000. Motivet: 59x45cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 23 mars 2020
kl 20:12:17
500 kr
1.100 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
23 mar